Połącz się ze swoim światem

Nic nie prowadzi się tak, jak Subaru, gdyż żaden inny samochód nie jest tak skonstruowany. Każdy model Subaru pozwoli Ci się odprężyć, a jednocześnie będzie doskonałym narzędziem w Twoim codziennym życiu. Właśnie dlatego większość naszych samochodów, włącznie z zupełnie nowym Outbackiem, konstruujemy na bazie legendarnego stałego napędu wszystkich kół – Symmetrical AWD. Ten szczególny układ napędowy, wykorzystuje przyczepność czterech kół samochodu i oferuje wyjątkową stabilność oraz doskonałe wrażenia z prowadzenia pojazdu. W ten sposób tworzy się ścisłe połączenie pomiędzy kierowcą i drogą. Właśnie to połączenie jest źródłem pewności prowadzenia, pozwalając na zgłębianie coraz to nowych doznań.

Poczuj każdy moment

Już nigdy nie przeoczysz żadnej przygody. Nowy Outback wzmacnia Twoją pewność siebie i redukuje ograniczenia, które stają na Twojej drodze, dowożąc Cię wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nowa stylizacja podkreśla jego surowy i mocny charakter, natomiast udoskonalone wnętrze oferuje wyszukane materiały i przyjazne technologie, które sprawiają, że poczujesz się wyjątkowo swobodnie. Możesz być pewien, że nowy Outback ma wielkie możliwości, ale jest też autem bardzo komfortowym.

Przeszkody usunięte

Jadąc autem z tak wielkim potencjałem, jak nowy Outback, niewiele przeszkód, które napotkasz, sprawi Ci trudność. Stały napęd wszystkich kół S-AWD zapewni bardzo dobrą przyczepność na śniegu oraz na mokrej czy nierównej drodze. Dzięki trybowi X-MODE i funkcji Hill Descent Control (kontrola zjazdu ze wzniesienia), prowadzenie samochodu będzie teraz lepsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek - również na mocnych pochyłościach oraz w terenie.

Włącz się do ruchu. Rozkoszuj się jazdą.

Możesz robić odważne plany. Nowy Outback pozwoli Ci pokonać prawie każdą drogę, którą uznasz za wartą zwiedzenia. A dzięki ulepszonemu silnikowi SUBARU BOXER z najniższym w klasie zużyciem paliwa*, zawiezie Cię dalej niż kiedykolwiek. Outback ma wszystko, co pozwoli Ci poruszać się poza wytyczonymi szlakami.
*Zgodnie z oficjalnymi testami zużycia paliwa.

Chwyć kierownicę i ruszaj w trasę!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyczucie samochodu i drogi przez kierowcę było jak najlepsze. Stały napęd wszystkich kół S-AWD, wraz z ulepszonym podwoziem i układem kierowniczym sprawiają, że Outback reaguje na polecenia kierowcy żywo i zwinnie, nie tracąc nic z dotychczasowej płynności i poczucia pełnej kontroli.er.

Przestrzeń powiązana z możliwościami

Planuj wielkie rzeczy i nie rezygnuj. W nowym Outbacku jest wystarczająco wiele miejsca by realizować przedsięwzięcia wszelkich rozmiarów.

Więcej sposobów na ucieczkę od codzienności

Wyrwanie się z okowów codziennej rutyny jest nagrodą samą w sobie, a Outback jest gotów pomóc Ci w pełni cieszyć się wolnością.