• Dostęp bez kluczyka, rozruch przy użyciu przycisku*

  Bezkluczykowy dostęp umożliwia pilot do samochodu. Aby odblokować lub zablokować drzwi czy też pokrywę bagażnika, wystarczy chwycić za klamkę. Do uruchomienia silnika wystarczy naciśnięcie przycisku na tablicy przyrządów. Dostęp do wnętrza Twojego Subaru możliwy jest również za pomocą pięciocyfrowego kodu PIN, nawet bez pilota.

 • Regulacja położenia koła kierownicy w dwóch płaszczyznach

  Dwa sposoby regulacji - pochylenia i wysunięcia kierownicy, ułatwiają uzyskanie optymalnej pozycji za kierownicą.

 • Tempomat

  Tempomat umożliwia ustawienie jednym dotknięciem przycisku wymaganej prędkości jazdy i automatyczne jej utrzymywanie. Jest to wygodne szczególnie podczas dłuższych podróży autostradami i drogami szybkiego ruchu.

 • Podświetlany zespół wskaźników

  Niebieskie podświetlenie* poprawia widoczność. Centralny wyświetlacz znajduje się wewnątrz zespołu wskaźników. Pokazywane są tam istotne informacje, takie jak wskazania nawigacji, powiadomienia o nadchodzącym połączeniu telefonicznym czy kierunki geograficzne.

 • Nawigacja - „jak po sznurku”

  Informacje nawigacji mogą się teraz pojawiać na środkowym wyświetlaczu zespołu wskaźników. Kierowca może, więc łatwo kontynuować manewry, praktycznie bez odrywania wzroku.

 • Oświetlenie

  Niebieskie oświetlenie wnętrza* stwarza w kabinie Outbacka wrażenie spokojnego chłodu. Podobna, przyjemna niebieska poświata otacza także wyciągany uchwyt kubka, oraz schowek w centralnej konsoli. Dzięki temu łatwiej je odnaleźć w ciemności.

 • Kamera cofania

  Na wyświetlaczu podczas cofania, pojawia się obraz z tylnej kamery, obecnie usprawniony, o bardzo szerokim kącie widzenia. Poprawiono także umiejscowienie kamery, tak aby kierowca uzyskał bardziej „naturalny” widok.

 • Ekran dotykowy

  Ekran dotykowy jest wygodny w użyciu – po sparowaniu systemu Outbacka (przez Bluetooth®*1 lub gniazdem USB) z Twoim smartfonem, możesz na przykład wybrać odtwarzaną muzykę wprost z ekranu dotykowego samochodu.

 • Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja z filtrem przeciwpyłkowym.

  Kierowca i pasażer z przedniego siedzenia mogą ustawić różne temperatury wokół siebie, a automatyka dwustrefowej klimatyzacji będzie je stabilnie utrzymywała.

 • Rozpoznawanie głosu*2

  Szybkie wybieranie głosowe wykona polecenie, na skutek wymówienia prostej komendy. Takie samo polecenie możesz wydać poprzez ekran dotykowy, lub używając przycisków na kierownicy.

 • Wejścia USB i audio

  Gdy podłączysz swojego iPoda*3 lub inne przenośne urządzenie muzyczne do standardowego gniazda AUX lub USB, Twoja muzyka zabrzmi z systemu audio Outbacka. Ponadto, dzięki dwóm gniazdom USB*, możesz ładować jednocześnie dwa urządzenia przenośne*4.

 • SUBARU STARLINK*5

  System SUBARU STARLINK zapewnia bezpieczny dostęp do radia internetowego, aplikacji i wielu innych. Obsługuje się go poprzez ekran dotykowy, wielofunkcyjne przełączniki na kierownicy, lub komendy głosowe.

 • Podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych

  Kierowca i pasażer z przodu mogą korzystać ze swoich indywidualnych zakrywanych lusterek i lampek, umieszczonych na osłonach przeciwsłonecznych.

 • Elektryczna regulacja fotela kierowcy, z podparciem lędźwiowym*

  Dzięki czterofunkcyjnej elektrycznej regulacji fotela kierowcy, można łatwo znaleźć idealną pozycję za kierownicą.

 • Wygodne stopnie na progach

  Aby zapewnić mocne podparcie przy załadunku bagażnika dachowego i mocowaniu kajaka lub roweru, umieściliśmy po obu stronach Outbacka odpowiednie stopnie na progach.

 • System audio Harman/Kardon*

  System audio Outbacka wykorzystuje najnowszą technologię Harman/Kardon, zwaną Green Edge. System posiada 12 głośników Harman/Kardon, których akustyka dostarcza bogatych doznań dźwiękowych.

 • Schowek w centralnej konsoli

  Schowek w konsoli jest teraz większy, pomieści zatem więcej niezbędnych przedmiotów. Ma on też odpowiednie uchwyty na monety, karty płatnicze i na długopis.

 • Wentylacja w tylnej części kabiny*

  Z tyłu centralnej konsoli Outbacka znajdują się regulowane kanały wentylacji, które poprawiają komfort podróżowania pasażerów tylnych foteli.


* Wyposażenie opcjonalne.
*1 Bluetooth® to zarejestrowany znak handlowy firmy Bluetooh SIG, Inc. America.
*2 System rozpoznaje tylko wybrane języki. Nie rozpoznaje języka polskiego.
*3 Apple, iPhone oraz iPod to zarejestrowane znaki handlowe firmy Apple Inc.
*4 Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.
*5 Wyposażenie opcjonalne. Dostęp do Internetu realizowany jest za pośrednictwem smartfona posiadającego aplikację Subaru Starlink. Zależnie od obszaru, operator może pobierać opłaty za połączenie. Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.


Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.