Zanurz się...
Atrakcyjne wnętrze samochodu zaprasza Cię do prawdziwie relaksującej kabiny. Wygodne otoczenie i przyjazna technologia łączą komfort i praktyczność. Jednocześnie przemyślana i obszerna przestrzeń na bagaże oferują wszechstronną pomoc przy realizacji codziennych zadań.
 • Jeszcze wygodniejsze tylne fotele

  Cała kabina jest jeszcze bardziej przestronna niż w poprzednim modelu. Więcej miejsca z tyłu to przede wszystkim powiększona przestrzeń na kolana pasażerów, a w rezultacie większy komfort dla zajmujących zarówno tylne jak i przednie fotele. Oparcia tylnych foteli mają regulowany kąt pochylenia, co czyni je wygodniejszymi podczas długich podróży.

 • Duże okno dachowe*

  Nowe, większe okno dachowe pozwala cieszyć się poczuciem przestrzeni. Jego wewnętrzna, przesuwana część ma funkcje unoszenia i automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej, co ułatwia lepsze oświetlenie kabiny.


Wnętrze, które realizuje wszystkie Twoje potrzeby
Odpręż się i rozkoszuj. Więcej miejsca, lepsze materiały i nowocześniejsze technologie oznaczają, że we wnętrzu nowego Outbacka można się w pełni zrelaksować.  
 • Podświetlany zespół wskaźników

  Niebieskie podświetlenie* poprawia widoczność. Centralny wyświetlacz znajduje się wewnątrz zespołu wskaźników. Pokazywane są tam istotne informacje, takie jak wskazania nawigacji, powiadomienia o nadchodzącym połączeniu telefonicznym czy kierunki geograficzne.

 • Wejścia USB i audio

  Gdy podłączysz swojego iPoda*1 lub inne przenośne urządzenie muzyczne do standardowego gniazda AUX lub USB, Twoja muzyka zabrzmi z systemu audio Outbacka. Ponadto, dzięki dwóm gniazdom USB*, możesz ładować jednocześnie dwa urządzenia przenośne*2.

 • Oświetlenie

  Niebieskie oświetlenie wnętrza* stwarza w kabinie Outbacka wrażenie spokojnego chłodu. Podobna, przyjemna niebieska poświata otacza także wyciągany uchwyt kubka, oraz schowek w centralnej konsoli. Dzięki temu łatwiej je odnaleźć w ciemności.

 • Schowek w centralnej konsoli

  Schowek w konsoli jest teraz większy, pomieści zatem więcej niezbędnych przedmiotów. Ma on też odpowiednie uchwyty na monety, karty płatnicze i na długopis.


Elastyczne rozwiązania
Życie stawia coraz to nowe wyzwania i dobrze wiedzieć, że Outback z łatwością pomoże im sprostać. Pokrywa bagażnika otwierana i zamykana automatycznie*, za naciśnięciem przycisku, udostępni Ci przestrzeń bagażową, ułatwiając sprawny załadunek.
 • Warianty ustawienia siedzeń i ułożenia bagażu

  Więcej miejsca ułatwi Ci życie. Pojemność bagażnika zwiększono tak, aby mieścił on nawet cztery 80-litrowe walizki. Podłoga bagażnika jest teraz jeszcze bardziej płaska, co również zwiększa możliwości załadunku. Dzięki tylnym fotelom składanym w proporcji 60:40, w jednej chwili można zmienić konfigurację wnętrza, co umożliwia załadowanie dużych przedmiotów i jednocześnie przewiezienie odpowiedniej liczby pasażerów.


Możliwości ładunkowe
Jakiego działania byś nie planował, Outback pomoże je zrealizować. Relingi dachowe dostarczą Ci dużej dodatkowej przestrzeni ładunkowej, a wygodne stopnie na progach pozwalają bezpiecznie zamocować ten ładunek. Elektrycznie otwierana klapa bagażnika sprawia, że załadowanie i rozładowanie bagażnika to przyjemność.
 • Relingi dachowe

  Solidne relingi sprawią, że przetransportowanie dodatkowego bagażu nie jest problemem. Przekonasz się, że nowy Outback wspomoże Cię w różnych sytuacjach na wiele sposobów*3.

 • Wygodne stopnie na progach

  Aby zapewnić mocne podparcie przy załadunku bagażnika dachowego i mocowaniu kajaka lub roweru, umieściliśmy po obu stronach Outbacka odpowiednie stopnie na progach.


Intuicyjne technologie, które dają wiele możliwości
Spraw, by każdy Twój dzień był wspaniały. Błyskotliwy projekt i technologia Subaru działają wyjątkowo dobrze i są naprawdę użyteczne. Siedmiocalowy dotykowy wyświetlacz centralny i drugi ekran LCD w zespole wskaźników dają Ci dostęp do wszystkich funkcji i informacji. Dla Twojej pełnej satysfakcji dostępny jest nowy system audio wysokiej klasy z 12 głośnikami Harman/Kardon, lub standardowy system audio z 6 głośnikami. Cały system informacyjno-rozrywkowy jest zgodny ze smartfonami, a więc połączenie ze światem nie będzie problemem*4.
 • Przyjazny dla użytkownika

  Intuicyjna nawigacja sprawia, że system informacyjno-rozrywkowy jest łatwy w użyciu. Duży, siedmiocalowy centralny wyświetlacz dotykowy jest wyraźny, a proste ikony dają się łatwo rozpoznać i zrozumieć.

 • Nawigacja - „jak po sznurku”

  Informacje nawigacji mogą się teraz pojawiać na środkowym wyświetlaczu zespołu wskaźników. Kierowca może, więc łatwo kontynuować manewry, praktycznie bez odrywania wzroku.

 • Ekran dotykowy

  Ekran dotykowy jest wygodny w użyciu – po sparowaniu systemu Outbacka (przez Bluetooth®*5 lub gniazdem USB) z Twoim smartfonem, możesz na przykład wybrać odtwarzaną muzykę wprost z ekranu dotykowego samochodu.

 • Rozpoznawanie głosu*6

  Szybkie wybieranie głosowe wykona polecenie, na skutek wymówienia prostej komendy. Takie samo polecenie możesz wydać poprzez ekran dotykowy, lub używając przycisków na kierownicy.

 • System audio Harman/Kardon*

  System audio Outbacka wykorzystuje najnowszą technologię Harman/Kardon, zwaną Green Edge. System posiada 12 głośników Harman/Kardon, których akustyka dostarcza bogatych doznań dźwiękowych.

 • Kamera cofania

  Na wyświetlaczu podczas cofania, pojawia się obraz z tylnej kamery, obecnie usprawniony, o bardzo szerokim kącie widzenia. Poprawiono także umiejscowienie kamery, tak aby kierowca uzyskał bardziej „naturalny” widok.


Powrót do (cyfrowego) życia za jednym naciśnięciem przycisku
Rozbudowany system informacyjno - rozrywkowy Subaru Starlink*7 przywróci Cię do cyfrowego życia, dając dostęp do nowości, informacji giełdowych, prognozy pogody, aplikacji, radia internetowego i wielu innych. Poprawiona funkcjonalność pozwala nawigować i powiększać obraz tak jak na smartfonie, ale tym razem na kontrastowym i wyraźnym centralnym siedmiocalowym, dotykowym ekranie o wysokiej rozdzielczości. Należy w tym celu pobrać na swój smartfon aplikację Starlink i cieszyć się nową funkcjonalnością. Dostępny jest także system Mirror Link, który przenosi zawartość ekranu smartfona na centralny, siedmiocalowy ekran dotykowy. Wszystko to, plus nowy system audio wysokiej klasy z głośnikami Harman/Kardon sprawia, że nowy Subaru Outback dostarcza prawie nieograniczonych możliwości rozrywki. 
 • SUBARU STARLINK*7

  System SUBARU STARLINK zapewnia bezpieczny dostęp do radia internetowego, aplikacji i wielu innych. Obsługuje się go poprzez ekran dotykowy, wielofunkcyjne przełączniki na kierownicy, lub komendy głosowe.


* Wyposażenie opcjonalne.
*1 Apple, iPhone i iPod są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple Inc.
*2 Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem używać telefonu komórkowego podczas jazdy.
*3 Przewożenie bagaży na dachu z wykorzystaniem relingów wymaga zakupu podstawy bagażnika dachowego i mocowań.
*4 Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.
*5 Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Bluetooth SIG, Inc. America.
*6 System rozpoznaje tylko wybrane języki.
*7 Wyposażenie opcjonalne. Dostęp do Internetu realizowany jest za pośrednictwem smartfona posiadającego aplikację Starlink. Zależnie od obszaru, operator może pobierać opłaty za połączenie. Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.


Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.