• 18" felgi aluminiowe

  Wybrane wersje Outbacka wyposażono w wieloramienne felgi aluminiowe o średnicy 18". Ich aerodynamiczna stylizacja pozwala poprawić ekonomię jazdy. Wraz z oponami wysokiej klasy o wymiarze 225/60R18, są atrakcyjnym dodatkiem do Outbacka.

 • 17" felgi aluminiowe

  Wybrane wersje Outbacka wyposażono w eleganckie, pięcioramienne obręcze o średnicy 17", z oponami 225/65R17.

 • Przednie reflektory LED z automatycznym poziomowaniem*

  Maksymalną intensywność oświetlenia uzyskuje się natychmiast po włączeniu tych reflektorów. Automatyczne poziomowanie, dla uzyskania optymalnej widoczności, utrzymuje właściwy kąt pochylenia strumienia światła. Funkcja powitania automatycznie włącza reflektory, gdy wsiadasz lub wysiadasz z samochodu.

 • Wysuwane spryskiwacze przednich reflektorów*

  Wysuwane spryskiwacze służą do wysokociśnieniowego mycia reflektorów, a zatem zapewniają dobre ich wykorzystanie podczas złej pogody.

 • Przednie reflektory przeciwmgłowe

  Te wydajne reflektory minimalizują zjawisko oślepiania kierowcy we mgle. Mogą też służyć jako światła do jazdy dziennej.

 • Wycieraczki przedniej szyby z czujnikiem deszczu.

  Wycieraczki przedniej szyby przystępują automatycznie do pracy, po wykryciu kropel deszczu. Ich prędkość pracy i przerywane działanie są automatycznie dostosowane do aktualnych warunków.

 • Podgrzewane lusterka boczne

  Duże boczne lusterka mają funkcję elektrycznej regulacji i składania oraz elektrycznego ogrzewania, a ich obudowa zawiera też zintegrowane kierunkowskazy. Kształt tych lusterek redukuje odgłosy aerodynamiczne, a więc wpływa na ograniczenie hałasu w kabinie.

 • Relingi dachowe

  Solidne relingi sprawią, że przetransportowanie dodatkowego bagażu nie jest problemem. Przekonasz się, że nowy Outback wspomoże Cię w różnych sytuacjach na wiele sposobów*.
  *Przewożenie bagaży na dachu z wykorzystaniem relingów wymaga zakupu podstawy bagażnika dachowego i mocowań.

 • Duże okno dachowe

  Nowe, większe okno dachowe pozwala cieszyć się poczuciem przestrzeni. Jego wewnętrzna, przesuwana część ma funkcje unoszenia i automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej, co ułatwia lepsze oświetlenie kabiny.

 • Elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa bagażnika

  Życie stawia coraz to nowe wyzwania i dobrze wiedzieć, że Outback z łatwością pomoże im sprostać. Pokrywa bagażnika otwierana i zamykana automatycznie*, za naciśnięciem przycisku, udostępni Ci przestrzeń bagażową, ułatwiając sprawny załadunek.

 • Spojler dachowy

  Zaawansowany aerodynamicznie spojler dachowy jest płynnie wmontowany w klapę bagażnika. Jego tylna krawędź jest czarna, nie lakierowana. Tworzy to lepszy efekt wizualny, pozwala też ukryć zarysowania powstałe przy załadunku pakunków na bagażnik dachowy.

 • Dostęp bez kluczyka, rozruch przy użyciu przycisku*

  Bezkluczykowy dostęp umożliwia pilot do samochodu. Aby odblokować lub zablokować drzwi czy też pokrywę bagażnika, wystarczy chwycić za klamkę. Do uruchomienia silnika wystarczy naciśnięcie przycisku na tablicy przyrządów. Dostęp do wnętrza Twojego Subaru możliwy jest również za pomocą pięciocyfrowego kodu PIN, nawet bez pilota.


*Wyposażenie opcjonalne.
Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.