2.0i
WYMIARY: dł. x szer. x wys.: 4 450 x 1 780 x 1 570 mm
SILNIK: w układzie bokser, 4 cylindry, wolnossący,
DOHC 16V, benzynowy
POJEMNOŚĆ SKOKOWA: 1 995 cm3
MOC MAKSYMALNA: 110 kW (150 KM) / 6 200 obr/min
MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY: 196 Nm / 4 200 obr/min
UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia manualna sześciobiegowa (6MT)
lub bezstopniowa Lineartronic (CVT), Symmetrical AWD
SKÓRZANA CZARNA*1
Tapicerka
Skórzana czarna*1
Materiałowa czarna*2
* 1 Opcjonalnie. Syntetyczna skóra (PVC) może być użyta dla wykończenia pewnych obszarów tapicerki foteli. *2  Opcjonalnie.
Konfigurator tapicerki skórzanej znajdziesz na www.subaruxv.pl.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.

WYPOSAŻENIE
 • Przednie reflektory ksenonowe z automatycznym poziomowaniem*2

  Przednie reflektory ksenonowe oświetlają drogę światłem podobnym do dziennego. Automatyczne poziomowanie powoduje, że reflektory skierowane są zawsze pod właściwym kątem i optymalnie oświetlają drogę.

 • Reflektory przeciwmgłowe

  Reflektory przeciwmgłowe emitują szeroki i płaski strumień światła, który minimalizując zjawisko oślepiania kierowcy we mgle, przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

 • Elektrycznie otwierane szklane okno dachowe*2

  Duże, elektrycznie otwierane okno dachowe, wyposażone w ręcznie odsuwaną osłonę przeciwsłoneczną, dostarcza wszystkim pasażerom panoramicznego widoku i, w razie potrzeby, świeżego powietrza.

 • Dostęp bez kluczyka, rozruch przy użyciu przycisku*2

  Bezkluczykowy dostęp umożliwia pilot do samochodu. Aby odblokować lub zablokować drzwi czy też pokrywę bagażnika, wystarczy chwycić za klamkę. Do uruchomienia silnika wystarczy naciśnięcie przycisku na tablicy przyrządów. Dostęp do wnętrza Twojego Subaru XV możliwy jest również za pomocą pięciocyfrowego kodu PIN, nawet bez pilota.

 • Tempomat*2

  Sterowanie pojedynczym przyciskiem pozwala kierowcy wybrać stałą, utrzymywaną automatycznie prędkość jazdy, co jest wygodne podczas długich przejazdów autostradowych.

 • Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna*2

  Temperaturę powietrza przepływającego po stronie kierowcy i pasażera można, dzięki dwustrefowej klimatyzacji, regulować oddzielnie. Filtr przeciwpyłkowy zapobiega przedostawaniu się kurzu do kabiny.

 • Podłokietnik w tylnym rzędzie siedzeń z uchwytami na kubki*2

  Podłokietnik dla pasażerów z tyłu można wykorzystywać jako podparcie lub wygodny uchwyt na kubki.

 • 17-calowe, aluminiowe felgi

 • Reflektory tylne

 • SUBARU STARLINK*1

  System Subaru STARLINK zapewnia bezpieczny dostęp do radia internetowego, aplikacji i wielu innych. Obsługuje się go poprzez ekran dotykowy, wielofunkcyjne przełączniki na kierownicy, lub komendy głosowe.

 • SZEŚCIO- LUB CZTEROGŁOŚNIKOWY ZAAWANSOWANY SYSTEM AUDIO

  Niech Twoja muzyka nabierze mocy dzięki systemowi czterech głośników o mocy 140 W. Dostępny jest również system o mocy 180 W, z sześcioma głośnikami. Wszystkie głośniki są skalibrowane dokładnie do akustyki Subaru XV, dzięki czemu ich brzmienie jest głębokie i zachwycające. System z sześcioma głośnikami składa się z wejścia USB, telefonicznego systemu głośnomówiącego opartego na technologii Bluetooth®*3, oraz z dwóch dodatkowych głośników umieszczonych w zestawie przyrządów. Głośniki te podkreślają tony średnie i wysokie, dzięki czemu dźwięk jest jeszcze pełniejszy.

 • BLUETOOTH®*3

  Po zamontowaniu na suficie dodatkowego mikrofonu, głośnomówiący system telefoniczny Bluetooth®*3 będzie automatycznie łączył rozmowy ze zgodnego z nim telefonu komórkowego. System ten umożliwia także bezprzewodowe przekazywanie muzyki z odpowiedniego odtwarzacza z połączeniem Bluetooth®*3, oraz odczytywanie poczty elektronicznej.

 • Kamera cofania*2

  Ciesz się łatwym manewrowaniem Subaru XV w ciasnych miejskich zaułkach. Umożliwia to opcjonalna kamera cofania. Gdy włączysz wsteczny bieg, na wyświetlaczu umieszczonym na tablicy przyrządów pojawia się kolorowy obraz, pochodzący z umieszczonej z tyłu kamery. Na obrazie tym wyświetlane są linie pokazujące tor jazdy samochodu i ułatwiające parkowanie.

 • Wielofunkcyjny wyświetlacz*2

  Potrzebujesz informacji? Wyświetlacz pokaże Ci czas, temperaturę, dane i ostrzeżenia o funkcjach autodiagnozy oraz komunikaty związane z bezpieczeństwa, np. dotyczące pracy układu stabilizacji toru jazdy (VDCS). Kontroluj zużycie paliwa, tak by być bardziej przyjaznym dla środowiska podczas każdej podróży.

 • Ekran dotykowy

  Ekran dotykowy to dobre narzędzie by wybrać utwór muzyczny, tak jak robisz to w smartfonie. Możesz w prosty sposób połączyć swój smartfon, za pomocą funkcji Bluetooth®*3 lub złącza USB z systemem samochodu i wybrać odpowiedni utwór, bezpośrednio na dotykowym ekranie wielofunkcyjnym.

 • ROZPOZNAWANIE GŁOSU*4 i SIRI EYES FREE*2*5*6

  Twój Subaru XV posiada teraz jeszcze więcej bezdotykowych opcji, dzięki połączeniu intuicyjnego systemu rozpoznawania głosu*4 z Siri Eyes Free*2*5*6. Użyj Siri do połączenia kompatybilnego urządzenia firmy Apple z Twoim Subaru XV by, poprzez komendy głosowe włączyć muzykę, sprawdzić e-mail lub wyszukać w Internecie. Ponadto, nawet bez SIRI, możesz głosowo sterować nawigacją, telefonem oraz systemem audio, a wszystko po to by ułatwić Ci podróżowanie.

 • Wejścia USB i dodatkowe AUX

  Każdy chce słuchać muzyki w jak najlepszej jakości. Możesz w tym celu podłączyć swego iPod-a*7 albo inny przenośny odtwarzacz do standardowego wejścia AUX lub jednego z dwóch opcjonalnych złączy USB, a następnie słuchać ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3 lub WMA*8 poprzez wydajny system audio. Co więcej, komendy głosowe umożliwią Ci przeszukiwanie zasobów muzyki i dadzą dostęp do innych opcji sterowania.

 • Konsola środkowa

  Także drobne usprawnienia wymagają poważnych przemyśleń. Kieszenie wszystkich drzwi wyposażono w uchwyty na butelki. Centralna konsola zawiera uchwyty na kubki, tackę i miękki podłokietnik, po którego otwarciu pojawia się dodatkowy schowek i gniazdo 12V.

*1 Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.
*2 Wyposażenie opcjonalne.
*3 Bluetooth to zarejestrowany znak handlowy firmy Bluetooth SIG, Inc. America.
*4 System rozpoznaje tylko wybrane języki. Nie rozpoznaje języka polskiego.
*5 Siri jest kompatybilne z produktami firmy Apple (iPhone, iPad, iPod touch, etc.).
*6 Apple, iPod, Siri i iTunes, to zarejestrowane znaki handlowe firmy Apple Inc. App Store to znak usługi firmy Apple Inc.
*7
Apple, iPhone oraz iPod są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple Inc.
*8 WMA to znak handlowy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.
WYMIARY
* Podana wartość to wysokość wersji bez relingów dachowych. Wysokość wersji 2.0i Lineartronic (CVT) z relingami dachowymi wynosi 1 615 mm.
DANE/CENNIK
Subaru Import Polska sp. z o.o. podjęło wszelkie środki, aby zawarte w niniejszej specyfikacji informacje były dokładne i aktualne w chwili oddania do druku. W ramach polityki stałego ulepszania swoich produktów Subaru zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji i wyposażenia opisanych i przedstawionych pojazdów bez uprzedzenia. O zmianach tych autoryzowani partnerzy Subaru będą powiadamiani w możliwie najkrótszym terminie. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą. Zdjęcia znajdujące się na niniejszych stronach zostały zamieszczone tylko dla celów ilustracyjnych. Pokazane przykłady wyposażenia mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych danego państwa. Dokładna lista specyfikacji i wyposażenia poszczególnych wersji jest dostępna u lokalnego dealera Subaru. Niniejsza specyfikacja ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Linia modelowa