SZUKAJ PRZYGODY W KAŻDEJ CHWILI
Niech nikt Ci nie mówi, że coś jest niemożliwe. Możesz robić to co chcesz i kiedykolwiek chcesz. Połącz w jedno wszystkie swoje pasje oraz przyjemności. Subaru XV stworzony jest by podołać wszelkim przeciwnościom jakich doświadczysz, pozostaje przy tym przygotowany na Twoje niezwykłe marzenia i szerokie plany.
Linia modelowa
Na zewnątrz 360°
 • 2.0i (wersja z relingami dachowymi)
 • 2.0i

  Wewnątrz 360°
  Technika
  POZWÓL PŁYNĄĆ ENDORFINOM
  Prowadź go, zatrzymuj go i ruszaj nim. Znajdź własną drogę. Każde Subaru zostało zaprojektowane, aby kierowca mógł doświadczać każdego kilometra, a Subaru XV podtrzymuje tę tradycję. Nowy wygląd podkreśla wspaniałe właściwości jezdne.
  Bezpieczeństwo
  DBAMY O CIEBIE
  Aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa, Subaru XV jest wyposażony w szereg aktywnych i pasywnych systemów zabezpieczających. Aktywne systemy bezpieczeństwa wspierają Cię w unikaniu drogowych niebezpieczeństw poprzez precyzyjne prowadzenie, sprawne panowanie nad samochodem oraz poprawioną widoczność. Jeśli jednak zderzenia nie da się uniknąć, systemy bezpieczeństwa pasywnego w Subaru XV czyli, zestaw poduszek powietrznych, przednie fotele, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia kręgosłupa szyjnego, łamiące się w momencie zderzenia pedały czy trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, mają za zadanie bezpośrednio chronić Ciebie i Twoich pasażerów.

  Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.