1.6GT-S
WYMIARY: długość x szerokość x wysokość: 4690 x 1780 x 1490 mm 
SILNIK: w układzie bokser, czterocylindrowy, turbodoładowany, DOHC

POJEMNOŚĆ SKOKOWA:  1 600 cm3
MAKSYMALNA MOC: 125 kW (170 KM) / 4800 - 5600obr./min
MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY: 250 Nm / 1800 – 4800obr./min
SKRZYNIA BIEGÓW: Lineartronic, stały napęd wszystkich kół S-AWD


Tapicerka skórzana z niebieskimi przeszyciami*1
TAPICERKA
SKÓRZANA/ NIEBIESKIE PRZESZYCIA*1
MATERIAŁOWA/ NIEBIESKIE PRZESZYCIA*2
*1 Opcjonalnie. Syntetyczna skóra (PVC) może być użyta dla wykończenia pewnych obszarów tapicerki foteli. *2 Opcjonalnie.

WYPOSAŻENIE
 • Wysuwane spryskiwacze przednich reflektorów

  Wysuwane spryskiwacze służą do wysokociśnieniowego mycia reflektorów, a zatem zapewniają dobre ich wykorzystanie podczas złej pogody.

 • 18" felgi aluminiowe*

  18" felgi aluminiowe zapewniają lepszą przyczepność i lepsze osiągi.

 • Elektrycznie otwierane okno dachowe*

  Duże, elektrycznie otwierane okno dachowe, wyposażone w ręcznie odsuwaną osłonę przeciwsłoneczną, dostarcza wszystkim pasażerom panoramicznego widoku i świeżego powiewu powietrza.

 • Dwa tłumiki

  Dwa tłumiki, umieszczone po obu stronach przyciemnionej dolnej części tylnego zderzaka, nie pozostawiają wątpliwości co do sportowej natury Levorga.

 • Tylne lampy zespolone LED

  W Levorgu zastosowano stylowe tylne lampy zespolone, z diodami LED w światłach stop oraz pozycyjnych. Umieszczone w tej samej obudowie lampy kierunkowskazów, przeciwmgłowe oraz cofania, mają konwencjonalne żarówki.

 • Zaawansowany bezkluczykowy dostęp do samochodu*

  Bezkluczykowy dostęp umożliwia pilot do samochodu. Aby odblokować lub zablokować drzwi czy też pokrywę bagażnika, wystarczy chwycić za klamkę. Do uruchomienia silnika wystarczy naciśnięcie przycisku na tablicy przyrządów. Dostęp do wnętrza Twojego Subaru możliwy jest również za pomocą pięciocyfrowego kodu, nawet bez pilota.

 • High Beam Assist (Asystent świateł drogowych)*

  Światła drogowe są koniecznością dla bezpiecznej jazdy w nocy. Levorg posiada funkcję automatycznego przełączania świateł drogowych i mijania, w zależności od sytuacji na drodze.

 • Regulacja położenia koła kierownicy w dwóch płaszczyznach

  Dwa sposoby regulacji – pochylenia i wysunięcia kierownicy, ułatwiają uzyskanie optymalnej pozycji za kierownicą.

 • Ogrzewanie przednich foteli*

  W wyjątkowo zimne dni można w Levorgu skorzystać z regulowanego podgrzewania przednich foteli.

 • Wejście USB (z przodu i z tyłu)

  Pasażerowie z przednich i tylnych siedzeń dysponują łatwo dostępnymi gniazdami USB do ładowania ich urządzeń elektronicznych.

 • Tylny podłokietnik z uchwytem na kubek

  Komfort na tylnych fotelach jest podobny do tego w pierwszym rzędzie. Pasażerowie dysponują tam składanym podłokietnikiem z uchwytem na kubek.

 • Kamera cofania*

  Kamera cofania poprawia widoczność podczas jazdy do tyłu. Na wyświetlaczu pojawiają się linie wskazujące tor jazdy samochodu i jego położenie wobec ewentualnych przeszkód.

 • Kierownica w kształcie litery D

  Nie bez powodu poświęcono jej tak wiele czasu przy projektowaniu. Kierownica stanowi dla prowadzącego samochód główne połączenie, przez które odbiera on doznania związane z jazdą. W Levorgu ma ona sportowy kształt zbliżony do litery D, komfortowe pokrycie i optymalne wymiary, dzięki temu łatwo ją uchwycić i obracać.

 • SUBARU STARLINK*1

  System SUBARU STARLINK*1 zapewnia dostęp do radia internetowego, aplikacji rozrywkowych i wielu innych. Obsługuje się go poprzez duży, 7-calowy ekran dotykowy, wielofunkcyjne przełączniki na kierownicy, lub komendy głosowe*2. A jeśli nadal nie możesz odnaleźć swojej ulubionej muzyki, podłącz swojego iPhone’a*3, smartfona lub odtwarzacz muzyczny przez złącze USB lub wejście minijack.

 • Wyświetlacz wielofunkcyjny

  Ekran umieszczono w ten sposób, by był zawsze w polu widzenia, ale nie rozpraszał kierowcy podczas jazdy. Przekazuje on różnorodne informacje, dzięki którym pozostajesz w stałym kontakcie ze swoim samochodem.

 • Sterowanie ekranem dotykowym

  Ekran dotykowy jest wygodny w użyciu – po sparowaniu systemu Levorga (przez Bluetooth®*4 lub gniazdem USB) z Twoim smartfonem, możesz na przykład wybrać odtwarzaną muzykę wprost z ekranu dotykowego samochodu.

 • Rozpoznawanie głosu*2

  Intuicyjne rozpoznawanie głosu*2 potrafi zrozumieć frazy i rozmowę, a więc ułatwia obsługiwanie nawigacji, systemu głośnomówiącego czy systemu audio, podczas jazdy.

 • Przyciski na kierownicy

  Przyciski sterowania systemu audio i połączeń telefonicznych usytuowane są na kole kierownicy, po to, byś mógł bezpiecznie zmieniać te ustawienia, będąc cały czas skoncentrowanym na drodze.

* Wyposażenie opcjonalnie.
*1 Dostęp do Internetu realizowany jest za pośrednictwem smartfona posiadającego aplikację SUBARU STARLINK. Zależnie od obszaru, operator może pobierać opłaty za połączenie. Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.
*2 System rozpoznaje tylko wybrane języki. Nie rozpoznaje języka polskiego.
*3 Apple, iPhone oraz iPod są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple Inc.
*4 Bluetooth® jest zarejestrowanym znakiem handlowym Bluetooth SIG, Inc. America.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.
WYMIARY
DANE/CENNIK
  Pobierz arkusz specyfikacji modelu Levorg 16MY (cennik, wyposażenie, dane techniczne)

Subaru Import Polska sp. z o.o. podjęło wszelkie środki, aby zawarte w niniejszej specyfikacji informacje były dokładne i aktualne w chwili oddania do druku. W ramach polityki stałego ulepszania swoich produktów Subaru zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji i wyposażenia opisanych i przedstawionych pojazdów bez uprzedzenia. O zmianach tych autoryzowani partnerzy Subaru będą powiadamiani w możliwie najkrótszym terminie. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą. Zdjęcia znajdujące się na niniejszych stronach zostały zamieszczone tylko dla celów ilustracyjnych. Pokazane przykłady wyposażenia mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych danego państwa. Dokładna lista specyfikacji i wyposażenia poszczególnych wersji jest dostępna u lokalnego dealera Subaru. Niniejsza specyfikacja ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.