BEZPIECZEŃSTWO
 • Pierścieniowe ramy wzmacniające nadwozie

  SUBARU BRZ w równie wysokim stopniu daje się kontrolować, co chroni pasażerów. Konstrukcja pierścieniowych ram wzmacniających spaja i wzmacnia całą kabinę od dachu po drzwi, słupki oraz podłogę. Takie rozwiązanie, wsparte szerokim zastosowaniem elastycznej na rozciąganie stali, pozwala rozpraszać energię uderzenia podczas ewentualnej kolizji

 • Doskonała widoczność

  Samochód, którego prowadzenie może przyprawić o zawrót głowy, tym bardziej musi wzbudzać zaufanie. Inteligentnie zaprojektowane wnętrze zapewnia dobrą widoczność z każdego miejsca, co pomaga lepiej panować nad pojazdem i odnaleźć się w jego otoczeniu.

 • System kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy (VSC)

  Zaawansowany elektroniczny system monitoruje pracę licznych czujników, w tym hamowania, prowadzenia i trakcji, by zapewnić pełną kontrolę, kiedy będziesz osiągał pełnię możliwości SUBARU BRZ.

 • Poduszki powietrzne*

  Możliwość pełnego panowania nad pojazdem oraz nienaganna widoczność to elementarne cechy SUBARU BRZ. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają, dostarczane w standardowym wyposażeniu, przednie, przednie boczne oraz kurtynowe poduszki powietrzne. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kolanowa poduszka powietrzna chroniąca dolne części ciała kierowcy.


* Poduszki powietrzne są skuteczne, gdy użytkownicy przypięci są pasami bezpieczeństwa.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.