SUBARU BRZ
WYMIARY: dł. x szer. x wys.: 4 240 x 1 775 x 1 320 mm*

SILNIK: w układzie bokser, 4-cylindrowy, DOHC 16V, benzynowy

POJEMNOŚĆ: 1 998 cm³

MAKSYMALNA MOC: 147 kW (200 KM) / 7 000 obr/min

MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY: 205 Nm / 6 400–6 600 obr/min

SKRZYNIA BIEGÓW: sześciobiegowa manualna lub sześciobiegowa automatyczna, RWD


*Podana wartość to wysokości samochodu z anteną.

 

TAPICERKA
Tapicerka materiałowa czarna
WYPOSAŻENIE
 • Spryskiwacze przednich reflektorów

  Teleskopowe spryskiwacze wykorzystują wysokie ciśnienie dla utrzymania czystości reflektorów w trudnych warunkach pogodowych.

 • Przednie reflektory przeciwmgłowe

  Emitują szeroki i płaski strumień światła, który minimalizując zjawisko oślepiania kierowcy we mgle, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

 • 17-calowe felgi aluminiowe

  Opcjonalne 17-calowe felgi ze stopów aluminium pomagają zredukować masę nieresorowaną i nadają drapieżności twojemu stylowi.

 • Tylny spojler

  Tylny spojler nadaje sportowego wyglądu i sprawi, że wiatr stanie się sprzymierzeńcem SUBARU BRZ.

 • Manetki zmiany biegów*

  Montowane w modelach ze skrzynią automatyczną, pozwalają na zmianę biegów za dotknięciem palca.

 • Dostęp bez kluczyka, rozruch przy użyciu przycisku

  Uruchom swoje SUBARU BRZ nie wyjmując kluczyków z kieszeni.

 • Dwustrefowa klimatyzacja

  Zaawansowany system kontroli umożliwia różne ustawienia temperatury dla kierowcy i pasażera, w zależności od indywidualnych preferencji.

 • Składane tylne fotele

  Będziesz zaskoczony, jak bardzo praktyczny może być sportowy samochód. Po złożeniu tylnych foteli, Subaru BRZ zmieści komplet opon albo dwie torby golfowe.

* Wyposażenie opcjonalne.

WYMIARY
DANE/CENNIK
  Pobierz arkusz specyfikacji modelu BRZ 16MY (cennik, wyposażenie, dane techniczne)

Subaru Import Polska sp. z o.o. podjęło wszelkie środki, aby zawarte w niniejszej specyfikacji informacje były dokładne i aktualne w chwili oddania do druku. W ramach polityki stałego ulepszania swoich produktów Subaru zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji i wyposażenia opisanych i przedstawionych pojazdów bez uprzedzenia. O zmianach tych autoryzowani partnerzy Subaru będą powiadamiani w możliwie najkrótszym terminie. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą. Zdjęcia znajdujące się na niniejszych stronach zostały zamieszczone tylko dla celów ilustracyjnych. Pokazane przykłady wyposażenia mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych danego państwa. Dokładna lista specyfikacji i wyposażenia poszczególnych wersji jest dostępna u lokalnego dealera Subaru. Niniejsza specyfikacja ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.