Kiedy robi się ciężej, wezwij wsparcie
Czasami możesz opaść z sił przed osiągnięciem szczytu. Wtedy, potrzebujesz lekkiej pomocy, aby złapać wiatr w żagle. Tym wiatrem może być tryb X-MODE w nowym Foresterze – który pomoże Ci pokonać przeszkody na drodze na sam szczyt.
  • X-MODE*1 oraz Hill Descent Control

    X-MODE daje Ci większą kontrolę. Po naciśnięciu przycisku, Forester tak steruje silnikiem, skrzynią biegów, napędem, hamulcami oraz innymi podzespołami, aby samochód sprawnie pokonywał wyboiste i śliskie drogi oraz nawet najbardziej strome wzniesienia. Po aktywowaniu X-MODE Hill Descent Control samochód automatycznie utrzymuje stałą, zadaną mu prędkość podczas zjazdu ze wzniesień. Dzięki temu możesz skupić się na kierowaniu pojazdem, a nie na hamowaniu.

  • Przygoda z każdej perspektywy

    Forester został stworzony by pomagać Ci w zdobywaniu podjazdów, pokonywaniu zboczy,
    oraz zostawianiu w tyle wszystkich przeszkód, jakie staną na drodze. Zoptymalizowane kąty natarcia, zejścia oraz prześwit minimalizują ryzyko uszkodzenia zderzaków i progów oraz zawieszenia i utknięcia w bardziej wymagającym terenie.

*1 Wyposażenie opcjonalne. *2 22° dla wersji 2.0XT i 2.0D.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.