Pierścieniowe ramy wzmacniające nadwozie
SUBARU BRZ w równie wysokim stopniu daje się kontrolować, co chroni pasażerów. Konstrukcja pierścieniowych ram wzmacniających spaja i wzmacnia całą kabinę od dachu po drzwi, słupki oraz podłogę. Takie rozwiązanie, wsparte szerokim zastosowaniem elastycznej na rozciąganie stali, pozwala rozpraszać energię uderzenia podczas ewentualnej kolizji

Doskonała widoczność  
Samochód, którego prowadzenie może przyprawić o zawrót głowy, tym bardziej musi wzbudzać zaufanie. Inteligentnie zaprojektowane wnętrze zapewnia dobrą widoczność z każdego miejsca, co pomaga lepiej panować nad pojazdem i odnaleźć się w jego otoczeniu.
System kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy (VSC)
Zaawansowany elektroniczny system monitoruje pracę licznych czujników, w tym hamowania, prowadzenia i trakcji, by zapewnić pełną kontrolę, kiedy będziesz osiągał pełnię możliwości SUBARU BRZ.
Poduszki powietrzne*
Możliwość pełnego panowania nad pojazdem oraz nienaganna widoczność to elementarne cechy SUBARU BRZ. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają, dostarczane w standardowym wyposażeniu, przednie, przednie boczne oraz kurtynowe poduszki powietrzne. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kolanowa poduszka powietrzna chroniąca dolne części ciała kierowcy.

* Poduszki powietrzne są skuteczne, gdy użytkownicy przypięci są pasami bezpieczeństwa.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.