STWORZONY BY ODKRYWAĆ. PRZEZNACZONY DO PODRÓŻY.
W przyrodzie, aby przetrwać trzeba się nieustannie dostosowywać do jej wymogów. Takie są prawa natury. Taki też jest Forester, który wciąż ewoluuje zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, aby zawsze dawać Ci satysfakcje z jazdy. Nie ważne gdzie go poprowadzisz, dzięki swoim wszechstronnym możliwościom, zawsze będzie się starał być najlepiej przystosowany do otaczających go warunków.
LINIA MODELOWA
NA ZEWNĄTRZ 360°
 • 2.0XT
 • 2.0i

  WEWNĄTRZ 360°
  TECHNIKA
  ODNAJDŹ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ
  Nabierz wiatru w żagle, podejmuj wyzwania i zawsze osiągaj cel. W Foresterze odnajdziesz wsparcie dzięki X-MODE. Aktywuj go naciskając przycisk, a otrzymasz dodatkowe możliwości, które mogą się przydać w trudnych warunkach drogowych i podczas złej pogody.
  BEZPIECZEŃSTWO
  NASZA WIZJA. TWOJE BEZPIECZEŃSTWO.
  Aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa, Forester jest wyposażony w szereg aktywnych i pasywnych systemów zabezpieczających. Aktywne systemy bezpieczeństwa wspierają Cię w unikaniu drogowych niebezpieczeństw poprzez precyzyjne prowadzenie, sprawne panowanie nad samochodem oraz poprawioną widoczność. Jeśli jednak zderzenia nie da się uniknąć, systemy bezpieczeństwa pasywnego w Foresterze czyli, zestaw poduszek powietrznych, przednie fotele, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia kręgosłupa szyjnego, łamiące się w momencie zderzenia pedały czy trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, mają za zadanie bezpośrednio chronić Ciebie i Twoich pasażerów.

  Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.