TO TWOJA DROGA. PODĄŻAJ NIĄ.
Już nigdy nie przeoczysz żadnej przygody. Outback wzmacnia Twoją pewność siebie i redukuje ograniczenia, które stają na Twojej drodze, dowożąc Cię wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Stylizacja podkreśla jego surowy i mocny charakter, natomiast wnętrze oferuje wyszukane materiały i przyjazne technologie, które sprawiają, że poczujesz się wyjątkowo swobodnie.
LINIA MODELOWA
NA ZEWNĄTRZ 360°
 • 2.5i

  WEWNĄTRZ 360°
  Opcjonalnie. Przedstawiona tapicerka dostępna dla lakierów DARK GREY METALLIC, CRYSTAL BLACK SILICA, LAPIS BLUE PEARL, TUNGSTEN METALLIC.
  TECHNIKA
  SOLIDNIE WYPOSAŻONY. W PEŁNI PRZYGOTOWANY.
  Możesz robić odważne plany. Outback pozwoli Ci pokonać prawie każdą drogę, którą uznasz za wartą zwiedzenia. A dzięki silnikowi SUBARU BOXER z najniższym w klasie zużyciem paliwa*1, zawiezie Cię dalej niż kiedykolwiek. Outback ma wszystko, co pozwoli Ci poruszać się poza wytyczonymi szlakami.

  *1 Zgodnie z oficjalnymi testami zużycia paliwa.

  BEZPIECZEŃSTWO
  SKONCENTROWANI NA BEZPIECZEŃSTWIE
  Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie wszystko co znajduje się na pokładzie Twojego samochodu. Dlatego Outback zawsze chroni Ciebie i Twoich pasażerów. Służą do tego systemy bezpieczeństwa najwyższej jakości, czyli siedem poduszek powietrznych*1, pierścieniowe ramy wzmacniające nadwozia, a nawet cała konstrukcja nadwozia, chroniąca wnętrze kabiny. Życie może być ryzykowne, ale robimy wszystko, aby to co cenisz sobie najbardziej, było w Outbacku dobrze zabezpieczone.
  *1 Poduszki powietrzne mogą być skuteczne, gdy pasażer przypięty jest pasami bezpieczeństwa.

  Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.