Wiadomości

Oferta

Bezpieczne Lato z Subaru 2021

4 maja, 2021

W dniach od 4 maja do 19 czerwca 2021r. zapraszamy na kontrolę samochodu przed okresem letnim. Sprawdzenie kluczowych dla bezpieczeństwa elementów pojazdu zostanie wykonane w promocyjnej cenie 149 zł brutto. W przypadku zlecenia naprawy ujawnionych uszkodzeń, opłata za wykonaną kontrolę zostanie zwrócona w formie vouchera rabatowego do wykorzystania przy opłacie za tę naprawę. W przypadku ujawnienia potrzeby wymiany klocków i/lub tarcz hamulcowych pobrana zostanie opłata tylko za części. Usługa wymiany zostanie wykonana bezpłatnie.

W ramach akcja "Bezpieczne Lato z Subaru 2021" oferujemy:
- kontrolę układu hamulcowego,
- kontrolę układu kierowniczego,
- kontrolę elementów zawieszenia,
- kontrolę ogumienia,
- kontrolę oświetlenia,
- kontrolę wycieraczek.

Zakres czynności kontrolnych wykonanych w ramach akcji „Bezpieczne Lato z Subaru 2021” nie zastępuje przeglądu okresowego i nie zwalnia z konieczności jego wykonania w zakresie zgodnym z aktualnym wiekiem i przebiegiem pojazdu.

Do skorzystania z akcji „Bezpieczne Lato z Subaru 2021” zapraszamy szczególnie serdecznie użytkowników starszych modeli Subaru.

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty w salonach i serwisach Subaru były bezpieczne dla wszystkich. Pojazdy są poddawane dezynfekcji przed i po usłudze serwisowej, a pracownicy stosują odpowiednie środki bezpieczeństwa.

Akcja dostępna jest we wszystkich serwisach partnerskich Subaru.