Magazyn Miłośników Subaru "Plejady"
Wydawany od marca 2003 roku Magazyn Miłośników Subaru „Plejady” poświęcony jest tematom związanym z marką Subaru w Polsce i na świecie. Co drugi miesiąc ukazuje się on w nakładzie 6 500 egzemplarzy i trafia w ręce miłośników samochodów spod znaku Plejad.

Czytelnicy zainteresowani najświeższymi wynikami badań, testów i rankingów samochodów przeprowadzanych w różnych zakątkach świata, a także rajdami, targami, wystawami i nagrodami z każdym kolejnym numerem „Plejad” otrzymują solidną dawkę ciekawych aktualności poświęconych tym właśnie tematom. Magazyn stanowi również źródło informacji na temat bieżącej palety pojazdów Subaru i zastosowanych w nich najnowszych rozwiązaniach technologicznych, opracowanych przez japońskich ekspertów w trosce o komfort, zdrowie i życie podróżnych. Na łamach pisma znaleźć można również wiele ciekawostek z historii japońskiej marki i poszczególnych modeli samochodów. „Plejady” promują ponadto bezpieczną i kulturalną jazdę, uczą przepisów ruchu drogowego, zachęcają do doskonalenia umiejętności prowadzenia samochodu i pomagają rozstrzygać wątpliwości kierowców.

Na informowaniu o nowościach, przypominaniu historii i edukacji rola magazynu się jednak nie kończy. „Plejady” w obecnej odsłonie są również pismem o pasjach i zainteresowaniach klientów i wielbicieli marki Subaru. Wiele jego stron poświęconych jest ich niezwykłym wyprawom w przeróżne zakątki świata – oczywiście za kółkiem ukochanych samochodów! Ciekawe opisy podróży krótszych i dłuższych, zaplanowanych bądź spontanicznych, zupełnie bezpiecznych i tych nieco bardziej ryzykownych stały się już tradycją dwumiesięcznika. Magazyn stanowi również swoisty pamiętnik organizowanych corocznie Zlotów Plejad – wspomnienia, fotografie i konkursy stanowią stały element wydań ukazujących się po każdej kolejnej edycji imprezy. Nie może też zabraknąć ciekawej rozmowy z kimś znanym i lubianym – osobą publiczną, która również postanowiła zaufać marce Subaru. Tym samym czytelnicy magazynu mogą również przenieść się na chwilę w wielki świat sportu, filmu czy też muzyki i odkryć jego związki z japońską marką.