subaru


Wymiana siłowników hamulca postojowego

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że Subaru Corporation, producent samochodów Subaru, poinformował nas o konieczności wymiany siłownika hamulca postojowego w pewnej partii wyprodukowanych samochodów Subaru.

Istnieje możliwość wystąpienia uszkodzenia elementu układu elektronicznego. Zjawisko to może doprowadzić do zablokowania hamulca postojowego w czasie postoju jak i przy małej prędkości pojazdu. Nie odnotowaliśmy w pojazdach wprowadzonych przez nas na polski rynek takiego przypadku, jednakże aby zabezpieczyć te pojazdy przed taką ewentualnością, podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu akcji przywoławczej. Grupa pojazdów przeznaczonych do akcji została wyselekcjonowana i dostarczona nam przez Producenta.

Uprzejmie prosimy o kontakt z jedną z naszych Autoryzowanych Stacji Obsługi Subaru (https://dealerzy.subaru.pl) i uzgodnienie dogodnego terminu wizyty, w celu wykonania koniecznych działań. Kontrola i usprawnienie zostanie wykonane przez ASO Subaru bezpłatnie.

Lista aktualnych ASO Subaru jest dostępna na stronie: Dealerzy Subaru

Liczymy, że te profilaktyczne działania, ukierunkowane na wydłużenie bezpiecznego użytkowania samochodów Subaru, spotkają się z Państwa życzliwym przyjęciem.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


VIN:*