Wiadomości

24 sierpnia, 2016

Oferta

Wynajem długoterminowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów,  uruchomiliśmy w naszej sieci dealerskiej program długoterminowego wynajmu samochodów. Oferta ta została przygotowana we współpracy z firmą Raiffeisen Leasing, która obecnie zapewnia produkty leasingowe i kredytowe w sieci sprzedaży japońskiej marki w Polsce.

Klient, który zdecyduje się na długoterminowy wynajem Subaru, będzie mógł wyjechać z salonu nowym samochodem po przejściu minimum formalności (jest ich dużo mniej niż w przypadku tradycyjnego zakupu lub finansowania przez leasing). Minimalny czas obowiązywania umowy najmu to 24 miesiące, podczas których użytkownik nie musi się martwić m.in. o dodatkowe koszty serwisu bądź przeglądów okresowych – ponieważ te obowiązki spoczywają na barkach firmy wynajmującej.

Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnego leasingu, w przypadku naszej oferty wynajmu długoterminowego nie jest konieczne uiszczanie tzw. „opłaty wstępnej”, co minimalizuje koszt a także sprawia, że w łatwy sposób można rozpocząć użytkowanie pojazdu. Po zakończeniu umowy wystarczy oddać samochód i można na zbliżonych (lub lepszych) warunkach wynająć nowszy model Subaru. Wierzymy zatem, że oddajemy w Państwa ręce ciekawą i dostosowaną do potrzeb dużej części naszych Klientów propozycję użytkowania wymarzonego i bezpiecznego Subaru!

Po więcej szczegółów na temat powyższej oferty zapraszamy do naszych salonów – lista placówek oferujących wynajem długoterminowy znajduje się na stronie subaru.pl/dealerzy.html